Beezar.pl - self-publishing m.in. dla pisarzy
#1
Zapraszam na nowy, rozpędzający się, serwis self-publishing dla literatów, naukowców, a także muzyków.

W serwisie: możliwość założenia swojego "społecznościowego" konta, pozyskiwania fanów, promocji twórczość na stronie głównej i w postaci bannerów bocznych.

Przede wszystkim, autorzy mogą w końcu stworzyć własną internetową bibliografię (lub dyskografię) w oparciu o utwory publikowane zarówno w Beezar.pl jak i w innych miejscach sieci (poprzez dodawanie odniesień).

Do użytku pozostaje gama usług, np. darmowa konwersja ebooka z formatu doc do formatów pdf, epub oraz mobi; dodawanie ogłoszeń o imprezach literackich/naukowych/muzycznych - wieczorkach poetyckich, ulicznych odczytach, seminariach itd.
Portal jest otwarty na propozycje nowych usług.

Autor uzyskuje 74% cenny netto utworu.

Zapraszamy do wysypania zawartości szuflad w http://www.beezar.pl



Odpowiedz
#2
Muszę przyznać, że pierwsze wrażenie: solidny serwis. Dodaję do ulubionych i obserwuję Wink
Odpowiedz
#3
Dzięki.
Zapraszam do dodawania solidnych tekstów Smile
Odpowiedz
#4
A może by tak link zwrotny albo chociaż pytanie do administracji czy można zareklamować?
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#5
Przepraszam za rozpęd Smile
Może być link na Blogu przedstawionego wyżej serwisu?
Odpowiedz
#6
Jasne Smile

Życzymy sukcesów!
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#7
Powodzenia!



oraz pozdrawiam.
G.A.S - Groteska, Absurd, Surrealizm.
Odpowiedz
#8
W Beezar.pl kilka nowych propozycji oraz możliwość promowania własnej twórczości na BeezarBlogu - w postaci ciekawych recenzji. Smile
Odpowiedz
#9
Mmm, macie dział muzyczny i eBooki. A co z mixem obydwu -> Audiobokami?

ORAZ

Jak to jest z tym ISBNem. Widzie w usługach, że chęć do pozyskania ISBN kosztuje obecnie 0zł, jak to będzie wyglądać w przyszłości, oraz jakie są wymagania/warunki (w końcu niczego za darmo/bez warunków nie ma i wszystkim od ręki numerów raczej nie przyznajecie).
Odpowiedz
#10
(15-12-2011, 11:55)Zguba napisał(a): Mmm, macie dział muzyczny i eBooki. A co z mixem obydwu -> Audiobokami?

ORAZ

Jak to jest z tym ISBNem. Widzie w usługach, że chęć do pozyskania ISBN kosztuje obecnie 0zł, jak to będzie wyglądać w przyszłości, oraz jakie są wymagania/warunki (w końcu niczego za darmo/bez warunków nie ma i wszystkim od ręki numerów raczej nie przyznajecie).

Numer jak wiadomo można w Polsce uzyskać za darmo z Biblioteki Narodowej - bez żadnego problemu.
My pozyskaliśmy własną bazę i również za darmo możemy taki numer podarować, w innym wypadku narazilibyśmy się na krytykę Smile
W opisie usługi zaznaczamy, że numer dostanie ebook u nas opublikowany: 1. publikujesz ebook. 2. "kupujesz" ISBN za 0złSmile 3. My go wstawiamy do Twojego ebooka (w każdym formacie) razem z logiem lub adresem www Beezar.pl.
W przyszłości absolutnie tak zostanie, o ile nie wejdzie w życie jakaś ustawa nakładająca obowiązek kupowania ISBNów z BN.

Co do audiobooków - pomysł fajny, choć w przypadku self-publishingu myślę, że rzadki - chyba, że nagrałeś jakiegoś audiobooka w domu lub studio i rzeczywiście chciałbyś go opublikować? Jeżeli tak, zaraz się przystosujemy. Smile

Odpowiedz
#11
Ja akurat nie (przynajmniej nie na tę chwilę), aczkolwiek Inkaustus jako byt gromadny, może mieć coś w tej kwestii do powiedzenia (coś w stylu Via Appii, która już u Was gości), ale to kwestia do obgadania kiedyś. Po prostu byłem ciekawy, czy na takie propozycje jesteście gotowi Wink

Co do samego ISBNu jeszcze (wiem, mękoła jestem Big Grin) czy można by załatwić niekiedy to w odwrotnej formie, tzn. podajecie ISBN + Logo, a autor sam sobie wkleja? Pytam bo sam jestem w stanie złożyć wszystkie 3 typy plików i jestem ciekawy. Czy może po prostu wklejacie obydwie te informacje do stopki? Wink
Odpowiedz
#12
(16-12-2011, 20:37)Zguba napisał(a): Ja akurat nie (przynajmniej nie na tę chwilę), aczkolwiek Inkaustus jako byt gromadny, może mieć coś w tej kwestii do powiedzenia, ale to kwestia do obgadania kiedyś. Po prostu byłem ciekawy, czy na takie propozycje jesteście gotowi Wink

Co do samego ISBNu jeszcze (wiem, mękoła jestem Big Grin) czy można by załatwić niekiedy to w odwrotnej formie, tzn. podajecie ISBN + Logo, a autor sam sobie wkleja? Pytam bo sam jestem w stanie złożyć wszystkie 3 typy plików i jestem ciekawy. Czy może po prostu wklejacie obydwie te informacje do stopki? Wink

Audiobooki od Inkustusa - brzmi ciekawie, czekam na podjęcie tematu Smile

Oczywiście, możemy przesłać ISBN do wklejenia manualnego przez samego autora, nie ma problemu.

Jakkolwiek w przypadku mniej zaufanych źródeł (np. użytkownika, który nic wcześniej nie opublikował) będziemy bardziej selektywnie podchodzić do usługi i raczej pozostaniemy przy wersji - wklejamy sami, do stopki rzecz jasna, jeżeli jest. Smile
Odpowiedz
#13
Fajnie. No to na tę chwilę pytań więcej nie mam Smile
Odpowiedz
#14
Zapraszamy do nowych funkcjonalności w serwisie:

1. Możliwość publikowania wierszy, które mogą być oceniane oraz komentowane. Najlepszy z nich (każdego tygodnia) zostanie opublikowany na stronie głównej jako wiersz tygodnia.
Ponadto, pod koniec roku kalendarzowego planujemy wydanie tomika wszystkich wierszy tygodnia.

2. Ponadto dodaliśmy listę przebojów, którą aktualnie dopracowujemy, oraz łatwy panel do dodawania wydarzeń (także literackich).

Pozdrawiamy
Zespół Beezar.
Beezar.pl - self-publishing dla pisarzy, naukowców, muzyków.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości