Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
światy prostopadłe przecinają się w punkcie gie jak grawitacja
#16
tak Tajm pojął od tego jestSmile
wszystkie inne teksty wymagają tutaj pracy lecz nie tenSmile
może być na okładkę nowej książki Kinga, 148 numeru Batmana, National Geographic itdSmile

podtrzymuje mój osądSmile
jestem nikim i niczym
Odpowiedz
#17
Ależ drodzy państwo, jak miło, że panowie się kłócą, przepadam, gdy mężczyźni to robią o mnie, proszę dać znać, gdy będę musiała któregoś opatrzyć, wspaniale przewiązuję bandaże, ciasno i zwarcie, nie mam mowy o przecieku testosteronu. I myślę, że to dokonały moment na anegdotę, mam bogate życie, jakoś tak wyszło. A więc wracając do naszych baranów – odwiedziłam niedawno międzynarodowy konwent fizyków, wszyscy byli bardzo kontent, zwłaszcza gdy skonstatowali, że nie noszę majtek, ale to nie o tym. Miałam zaszczyt tam przedstawić swój wiersz. I wiecie co, drodzy państwo? Powiedzieli, że mój utwór jest zbyt poetycki i nie nadaje się na teorię, gburowaci ignoranci. No to ja im na to, że się nie znają, bo prawdziwy naukowcy też muszą być artystami. Wszyscy pobłażliwie się uśmiechnęli i zapraszali na drinki, uroczy frajerzy. Poza jednym. Poznałam tam swojego nowego chłopaka – Hugh Everetta III, niezwykły człowiek o wielkim umyśle, twórca wspaniałej teorii wszechświatów równoległych. Doprawdy nie do wiary, zaprosił mnie na hamburgery i przedstawił wszystko w szczegółach. Przepadam. Szkoda tylko, że ostatnio i on ode mnie uciekł, widać, w którymś z równoległych wszechświatów wielkość mózgu nadąża za innymi rozmiarami jego ciała, bo w tym nie bardzo, niestety, a ja bywam wybredna i mam potrzeby, niech szuka, wtedy może wróci. Wink

W każdym razie Hugh jest z całą pewnością niezwykłą i wybitną jednostką i każdemu od serca polecałabym poznanie go.

Wszystkim państwu dziękuję za zainteresowanie.
To miłe. Przepadam.
I pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości