*****
#1
Tongue 
*****
Odpowiedz
#2
Full professional tu widzę. Bardzo dobra reklama (świetne ukontrastowienie całości), podobało mi się. Wrzucaj więcej Smile
Odpowiedz
#3
Nu, hardcore Big Grin Poczułem dziwną psychodelę, gratuluję pomysłu, bo świetny po prostu Big Grin Ale jakbym miał oglądać tak więcej, to bym podziękował Big Grin
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#4
Podoba mi sie. Oryginalna, bo rzadko czlowiek spotyka sie z taka perwersja ^^ Gratuluje pomyslu, wykonania i calosci ^^
Odpowiedz
#5
Dobre. Chylę czoła i czekam na więcej.

P.S. Polecam teledyski Chrisa Cunninghama Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#6
MiazgaSmile nie dziwię się, że zrezygnowali z tegoBig Grin
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#7
No ładnie, promo ma więcej komentarzy niż opowiadanie. Cóż, przyjmę to za dobrą monetę ;].

@ roots

Cunnighama chyba widziałem wszystko - nie ma lepszego.
No po prostu nie ma.
Odpowiedz
#8
Poproszę o jakiś namiar na Twój profil na vimeo/YT etc. Chętnie obadam Twoje inne prace Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#9
Promo ma więcej komentarzy niż opowiadanie, bo jest krótkie, łatwo je skomentować i ryje banię Big Grin Co wcale nie znaczy, że nie lubimy długich tekstów Tongue
Masssssakra.

[Obrazek: 29136-65e26c5e68f2a8b1dc4d3c4283a1bf34..gif]
Odpowiedz
#10
A ja jeszcze ze swej strony polecam wizualne przedstawienia grupy Anti VJ - kolesie robią wizuale na budynkach - ale każdy jeden jest specjalnie pisany pod dany budynek. Efekt - masakra. Polecam szczególnie dwa: ENGHIEN oraz . Podkręć głos i na pełny ekran!
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości